“हासौं आज” राजा राजेन्द्रको साथमा…

जेष्ठ–३०,ललितपुर,
पञ्चशिल बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्था लि। को आयोजनामा जेष्ठ–२९ गते हास्नु स्वास्थ्यको लागि फाईदा हो, “हासौं आज” भन्ने नाराका साथमा उक्त कार्यक्रम भर्चुअल माध्यमबाट सम्पन्न भएको छ ।

शिक्षा उप–समितिको संयोजनमा सम्पन्न तालिममा संस्थाका सम्पूर्ण कर्मचारी,संस्थाका संचालक समिति , सल्लाहकार समिति, शिक्षा उप–समिति,लेखा समिति तथा अन्य उप–समितिका पधाधिकारीहरु लगायत संस्थाका शेयर सदस्य ज्यूहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो ।


कर्मचारी लगायत संस्थाका सदस्यहरुको मनोरञ्जनका लागि राखिएको उक्त कार्यक्रमको औचित्य संस्थाका कार्यकारी अध्यक्ष राजु खतिवडाले प्रस्ट्याउनु भएको थियो भने कार्यक्रममा शिक्षा उप–समितिका सदस्य नारायण पोखरेले स्वागत मन्तव्य ब्यक्त गर्नुभएको थियो । उक्त कार्यक्रममा चर्चित हास्य कलाकार राजा राजेन्द्रले भरपुर मनोरञ्जन प्रदान गर्नुभएको थियो ।


संस्थाका सचिव घनश्याम धमलाले संचालन गर्नुभएको उक्त कार्यक्रममा कुल ७० व्यक्तिको सहभागीता रहेको थियो